16.06.2015

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відвідав селище українських спортсменів, які продовжують свої виступи на Європейських іграх в Баку та вже здобули перші нагороди для України.

Ігор Жданов особисто привітав із вагомим успіхом Дімітрія Тімченка, який здобув «срібну» медаль Європейських ігор у греко-римській боротьбі для збірної України. Міністр висловив сподівання, що цей перший, історичний успіх - додасть психологічної впевненості усій команді на шляху до наступних перемог.

Він також подякував за самовіддачу Юлії Єлістратовій та Катерині Кривій, які посіли 4 місце відповідно у триатлоні і карате. «Вся країна за вас вболівала, я чесно кажучи, аж голос зірвав на трибунах, так вболівав. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, четверте місце - це теж високий результат. Потрібно продовжувати тренуватися і успіх та престижні нагороди обов’язково прийдуть», - зазначив Ігор Жданов.

Міністр молоді та спорту України, разом із президентом НОК Сергієм Бубкою, Послом України в Азербайджані Олександром Міщенком, головою Спортивного комітету України Іллєю Шевляком також вручив українським спортсменам пам’ятні сувеніри. Окрім того Ігор Жданов ознайомився із умовами їхнього проживання у селищі, взяв участь у колективному фотографуванні та спілкуванні з командою, яке пройшло у теплій, щирій та дружній атмосфері.