17.06.2015

Про це йшла мова під час зустрічі Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка з Директором Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фаном.

Сторони обговорили реалізацію розпочатих проектів «Розвиток міської інфраструктури» (140 млн. дол.), «Розвиток міської інфраструктури – 2» (350,0 млн. дол.) щодо проведення реконструкції у сфері водопостачання і водовідведення, «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» (382,0млн. дол.).

Геннадій Зубко наголосив, що однією з ключових реформ, які зараз реалізуються в Україні, є реформа децентралізації.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що не менш актуальним у нинішній складних економічних умовах для України є впровадження енергоефективних заходів та заохочення людей до їх проведення.

«Україна зацікавлена у тісній співпраці зі Світовим банком по впровадженню реформ, які дадуть необхідний поштовх для подальшого активного розвитку нашої країни», - зазначив він.

У свою чергу Чімяо Фан наголосив, що Мінрегіон є одним із ключових міністерств, з яким співпрацює і надає допомогу Світовий банк у проведенні реформ. За його словами, на 2015 рік Світовий банк запланував виділити 2 млрд. доларів на підтримку проектів розвитку в Україні. «Очевидно, Україна потребує ще більшої підтримки. Світовий банк готовий надавати таку підтримку», - запевнив Чімяо Фан.

Учасники зустрічі домовились розробити і затвердити узгоджений план роботи, дорожню карту по впровадженню вже започаткованих проектів енергоефективності та розвитку міської інфраструктури.

Крім того, сторони дійшли згоди щодо необхідності налагодження активної комунікаційної кампанії та роз'яснювальної роботи щодо проведення децентралізації та енергоефективних заходів.