17.06.2015

16 червня перший заступник Міністра соціальної політики Василь Шевченко зустрівся з главою штаб-квартири трастового фонду НАТО-Україна Фредеріком Пежо з приводу підписання угоди щодо медичної та психологічної реабілітації учасників АТО.

«Ми покладаємо великі сподівання на співпрацю з НАТО у цій сфері. Зокрема, запропонували нашим партнерам спільно реалізувати проекти з модернізації протезного обладнання на протезному заводі, з ремонту і модернізації санаторію «Перемога» (м. Київ) та відкриття там відділення реабілітації для учасників АТО, а також з навчання медперсоналу та технічного персоналу протезного заводу, науковців і медиків Українського НДІ протезування, протезобудування та відновлення працездатності (м. Харків) і медиків санаторію «Перемога» якраз для цього відділення», - розповів Василь Шевченко.

За його словами, йдеться про 2-річний контракт, який планується підписати з НАТО в галузі медичної реабілітації. У майбутньому передбачається пролонгувати ці проекти та поширити їх на санаторії та підприємства, які належать до сфери управління Мінсоцполітики.

Василь Шевченко висловив вдячність пану Пежо за допомогу, яку надає його фонд у непростий для нашої країни час.