17.06.2015

16 червня, Міністр соціальної політики України Павло Розенко провів робочу нараду з керівництвом Міністерства, Пенсійного фонду України, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, Державної служби з питань праці, Державної служби зайнятості та фондів соціального страхування.

Йшлося про стан реалізації Програми діяльності Кабінету Міністрів, коаліційної Угоди, виконання законів України, указів Президента з питань соціального захисту населення.

За результатами наради Міністр доручив керівникам відповідних служб і підрозділів підготувати звіти про виконану ними роботу для розгляду на найближчій Колегії Міністерства.

Також Павло Розенко дав розпорядження сформувати шість робочих груп, які до кінця поточного місяця мають перевірити хід і результати впровадження соціальних реформ у кожному регіоні України, а також надати консультативну допомогу районним управлінням соціального захисту, районним державним адміністраціям та іншим органам місцевої влади для поліпшення якості надання соціальних послуг.

Протягом двох тижнів відповідні робочі групи в усіх областях України проінспектують:

1) роботу соціальних служб щодо впровадження на місцях нової системи надання житлових субсидій;

2) якість та оперативність надання допомоги переселенцям;

3) стан виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції».