17.06.2015

25 червня у рамках конференції  «Ринок праці в Україні. Європейський вимір» заплановане підписання Угоди про співпрацю між Державною службою зайнятості України і Федеральною агенцією зайнятості Німеччини. Про це сьогодні, 16 червня, під час зустрічі з Послом Федеративної Республіки Німеччина Крістофом Вайлем повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

Міністр висловив вдячність панові Послу за політичну, економічну, фінансову, експертну та іншу підтримку України у важкий для нашої держави час, і нагадав, що Міністерство соціальної політики результативно співпрацює з німецькими партнерами за низкою програм.

Зокрема, Уряд ФРН через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку (BMZ) Німеччини і Німецьку Кредитну установу для відбудови (KfW) вже надав чотири гранти на суму 24,1 млн. євро в рамках кількох фаз проекту „Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». Нині триває реалізація проекту у Львівській, Вінницькій і Кіровоградській областях.

Водночас Мінсоцполітики опрацьовує угоду про реалізацію V Фази цього проекту. В його рамках планується фінансування об’єктів соціальної інфраструктури у Києві і Львові, де можуть бути розміщенні внутрішньо переміщенні особи.

«У складні для вас часи Німеччина проявила себе як справжній друг України», - підкреслив Крістоф Вайль. Принагідно він нагадав, що до Києва прибув 285-тонний німецько-польський гуманітарний вантаж, який 16 червня відправиться у східні регіони нашої країни для задоволення базових потреб вимушених переселенців з Донбасу. Також дипломат закликав Київ продовжити вивчення можливостей забезпечення виплати пенсій мешканцям тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.