17.06.2015

Міністр соціальної політики України Павло Розенко провів телефонну розмову з головою Донецької обласної державної адміністрації Павлом Жебрівським.

Міністр обговорив з керівником ОДА нагальні соціально-економічні проблеми області. Під час розмови Павло Розенко наголосив, що у зв’язку зі складною ситуацією на Донбасі соціальна допомога цьому регіону є пріоритетним напрямком у роботі Міністерства.

Серед першочергових завдань у соціальній сфері Міністр назвав своєчасну виплату зарплат, пенсій та інших видів соціальної допомоги, забезпечення гуманітарною допомогою мешканців Донеччини та соціальний захист тимчасово переміщених осіб.

Павло Розенко також повідомив, що з метою напрацювання конкретного плану дій щодо вирішення складних соціальних питань мешканців Донецької області за його дорученням сформована робоча група Мінсоцполітики на чолі із заступником Міністра Валерієм Ярошенком, яка завтра розпочне свою роботу в області. До складу робочої групи увійдуть представники департаментів Міністерства та керівництво Пенсійного фонду.

У свою чергу, глава Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський подякував Міністру за готовність надати необхідну допомогу регіону та знайти спільні шляхи вирішення непростої соціально-економічної ситуації.