17.06.2015

З 16 по 30 червня 2015 у Львові відбудеться Культурний форум «ДОНКУЛЬТ». Форум організований Благодійним фондом «Мистецькі надра» у партнерстві з львівським Центром міської історії та за підтримки Міністерства закордонних справ, Львівської міської ради та Львівської обласної ради.

У рамках «ДОНКУЛЬТУ» заплановано близько 80 подій у складі великої мультидисциплінарної програми, що розроблялась у колаборації митців та дослідників з Донбасу, Львова та Києва. Проект стане простором для комунікації між Заходом і Сходом, різними середовищами і спільнотами України. Через публічні дискусії та мистецькі рефлексії про минуле і сучасне Донбасу, Форум поставить ширші питання, актуальні для країни в цілому.

Культурний форум «ДОНКУЛЬТ» відкриється 16 червня 2015 двома подіями:

виступом професора Гіроакі Куромії «Енігма Донбасу» о 16:00 у Великій сесійній залі Львівської міської ради та презентацією виставки «ДОНКУЛЬТ» у Львівському палаці мистецтв – о 19:00. Окрім Палацу мистецтв події Форуму задіють головні культурні локації Львова: Львівський оперний театр, Центр міської історії, Львівський театр ім. Лесі Українки, філармонію, музичну академію. Окремі заходи відбудуться в Музеї етнографії та художнього промислу, мистецькому об’єднанні «Дзиґа», просторі «Майстерні міста», галереї Detenpyla. Театральні вистави пройдуть також на сцені Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва та Першій сцені сучасної драматургії «Драма.UA».

У понеділок 15 червня о 12:30 відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття Культурного форуму «ДОНКУЛЬТ» у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Учасники прес-конференції зможуть отримати запрошення на урочисте відкриття Форуму 16 червня.

Участь за попередньою акредитацією - dofa.fund@gmail.com

Телефони для довідок: Юлія Кулик +38 098 283 60 93.