17.06.2015

16 червня 2015 року у Вінниці відбулося сьоме засідання Наглядового комітету «Проект з енергоефективності у м. Вінниці» за участю представників міжнародного офісу Європейської енергетичної відзнаки (ЄЕВ) проекту Швейцарського бюро співробітництва.

Як повідомив директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Сергій Кушнір, одним з основних напрямів реалізації державної політики у сфері регіонального розвитку та комунальній галузі є залучення інвестицій і співпраця з міжнародними фінансовими установами та донорськими організаціями.

За його словами, досвід спільної роботи зі Швейцарським бюро співробітництва довів, що співпраця може сприяти вирішенню питань реформування та розвитку міст України.

Під час роботи комітету було заслухано звіт про результати проведення зовнішнього аудиту в рамках компоненту «Європейська енергетична відзнака».

«Міністерство високо цінує роботу Швейцарського бюро співробітництва, проведену в рамках реалізації спільного проекту з енергоефективності у Вінниці», - наголосив Сергій Кушнір та запевнив присутніх, що Мінрегіон залишатиметься відкритим та готовим до партнерства з Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Нагадаємо, робота щодо впровадження проекту з енергоефективності у Вінниці за рахунок технічної та фінансової підтримки Швейцарської конфедерації триває з 2012 року. Враховуючи ефективність було прийнято рішення щодо продовження Меморандуму та розширення інвестиційного проекту.