18.06.2015

17 червня під головуванням Міністра соціальної політики України Павла Розенка, за участі Першого заступника Міністра Василя Шевченка, Голови Держслужби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка і керівників структурних підрозділів Мінсоцполітики відбулася зустріч з представниками всеукраїнських організацій ветеранів та інвалідів.

Розглядалося широке коло питань, які сьогодні хвилюють зазначені категорії громадян. З-поміж них – фінансування з державного бюджету громадських організацій ветеранів та інвалідів, розподіл коштів на потреби зазначених організацій. Йшлося і про питання роботи Держслужби у справах ветеранів і учасників АТО, санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій населення.

Відповідаючи на запитання про можливу відсутність у проекті Держбюджету на 2016 рік фінансування ветеранських організацій, Павло Розенко наголосив: «Мінсоцполітики не ініціює зняття бюджетного з фінансування ветеранських організацій. У разі появи такого роду ініціатив я буду першим, хто опонуватиме їм. Переконаний, що така ідея не одержить схвалення на рівні Уряду».

«Ми дамо предметні відповіді по всім питанням, які ставлять ветерани та інваліди. Підтримую пропозицію зробити такий формат обміну думками регулярним», - запевнив Міністр, підбиваючи підсумок зустрічі.