18.06.2015

Місцеві бюджети Рівненської області поповнились на 508,3 тис. гривень. Такі надходження – результат роботи спеціалістів підрозділів Держгеокадастру рівненського регіону, які на платній основі впродовж 2015 року надали 8,9 тис. адміністративних послуг.

Найчастіше громадяни зверталися за наданням відомостей із Державного земельного кадастру. Землевпорядниками було надано 8,436 тис. таких послуг, що поповнило бюджет на 447,1 тис. гривень. 34,2 тис. гривень надійшло від надання 330 послуг із проведення державної експертизи землевпорядної документації. Від інших 134 наданих адміністративних послуг, бюджети отримали 27 тис. гривень.

«У Рівненській області функціонують 19 центрів надання адміністративних послуг. Сьогодні вже немає необхідності спеціально їздити до Держгеокадастру за отриманням тієї чи іншої послуги, всі вони надаються в одному місці. Ці переваги роблять контакти з органами влади комфортнішими для населення. В свою чергу, наші фахівці працюють над поліпшенням якісного обслуговування громадян», – зазначила в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко.

Сумарно від початку 2015 року спеціалісти органів земельних ресурсів області на безоплатній основі надали 38,3 тис. адміністративних послуг, що на 4,3 тис. більше ніж за відповідний період минулого року. З них найбільша кількість стосувалася державної реєстрації земельних ділянок (11,1 тис.) та видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (10,9 тис.).