18.06.2015

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час засідання Кабінету Міністрів України 17 червня поінформував членів Уряду та Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка про успіхи українських спортсменів на перших Європейських іграх в Баку.

«Завдяки рішенням Уряду, проведеному напередодні засіданню Оргкомітету з підготовки спортсменів української збірної до участі у змаганнях найвищого рівня, та дорученням Арсенія Яценюка нам вдалося на високому рівні забезпечити участь наших спортсменів у Європейських іграх. Команда отримала нормальне, ритмічне фінансування. Були оперативно ухвалені рішення про виділення премій за здобуті нагороди», - про це Ігор Жданов наголосив у своїй доповіді під час засідання Уряду.

Нагадаємо, що з початку змагань на І Європейських іграх. Українські спортсмени вже завоювали 11 медалей. З них одна золота медаль у борчині Аліни Махині, 5 срібних та 5 бронзових нагород.

У цих іграх беруть участь 243 українських спортсмени. Українська команда за своєю чисельністю є шостою серед 50 країн учасниць Євроолімпіади.