18.06.2015

Переробка сільськогосподарської продукції всередині України і продаж уже готового продукту з доданою вартістю – це повинно стати основною частиною нової аграрної політики країни. Про це повідомив Глава Уряду Арсеній Яценюк в середу, 17 червня, на засіданні Кабінету Міністрів України.

Він зазначив, що Уряд готується до українсько-американської інвестиційної конференції, яка буде проведена в Сполучених Штатах Америки 13 липня: «Це великий інвестиційний форум, де Україна буде презентувати себе і звертатися до наших американських партнерів з тим, щоби в Україну заходили іноземні інвестори».

На форумі буде представлена, зокрема, нова аграрна політика України.

«Ми разом із американцями і канадцями є ключовими світовими гравцями на ринку продовольства. І експорт – це добре, але переробка всередині України і продаж уже продукту з доданою вартістю – це повинно стати основною частиною нової аграрної політики країни. Це, з одного боку, створення робочих місць в країні, з іншого боку, це збільшення доходів від експорту вже переробленої продукції», - підкреслив Глава Уряду.