18.06.2015

Сьогодні розпочалася триденна робоча поїздка заступника Міністра соціальної політики України Валерія Ярошенка і робочої групи Міністерства до Донецької області. Фахівці Мінсоцполітики ознайомляться з особливостями вирішення соціальних проблем, що турбують мешканців цього регіону, - впровадження нової програми житлових субсидій, питання допомоги внутрішнім переселенцям та їхнім родинам, своєчасність виплати пенсій і державних допомог тощо.

У місті Артемівську заступник Міністра відвідає міський центр зайнятості, де відбудеться низка інформаційно-консультативних заходів для внутрішньо переміщених осіб.

Заплановано зустрічі Валерія Ярошенка з головою Донецької обласної державної адміністрації Павлом Жебрівським, з активом Артемівська і району.

У місті Дружківці представники Мінсоцполітики ознайомляться з діяльністю дитячого будинку-інтернату.

У програмі другого дня робочої поїздки – візити до Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів, що у Краматорську, Краматорського міського центру зайнятості і управління Пенсійного фонду у цьому місті. Відвідають представники Міністерства і Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей і молоді з функціональними обмеженнями (місто Слов’янськ).

Відбудеться брифінг для ЗМІ щодо вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

З питаннями, з якими стикаються діти із сімей внутрішніх переселенців, заступник Міністра ознайомиться під час відвідин обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу „Перлина Донеччини” (місто Святогірськ), закладу оздоровлення санаторного типу „Сонячний”, санаторію „Святі Гори” та низки закладів у Красному Лимані, де оздоровлюються і відпочивають діти Донбасу.