18.06.2015

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями.

Протягом доби тривали обстріли позицій українських військових. Російські найманці відкривали вогонь по блокпосту «Золоте», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Вони використовували АГС та стрілецьку зброю. Військовослужбовці відкрили вогонь у відповідь.

Незаконні збройні формування продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових. Загалом вчора в межах Донецької та Луганської областей прикордонними нарядами та підрозділами ЗСУ зафіксовано політ 3 безпілотників.

На контрольному пості «Бугас» прикордонний наряд виявив підроблену перепустку. Її намагалася використати жителька Донецької області. Наразі всі обставини правопорушення з’ясовують співробітники МВС.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу затримано 6 транспортних засобів, які перевозили 3,3 тонни продуктів харчування та металобрухту. Належних документів на вантаж не було, крім того, автівки намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Вантажівки передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.