18.06.2015

Субсидію вже призначено понад 73 тис. сімей Дніпропетровської області. Це втричі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Ще 3 тис. пакетів документів наразі опрацьовуються в управліннях соцзахисту регіону. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Цього року система надання субсидій була кардинально змінена – для оформлення державної допомоги тепер необхідно заповнити лише декларацію та заяву. Пакет документів на оформлення субсидії надсилався в кожну домівку особисто. Подати заяву та декларацію до управлінь соцзахисту населення можна будь-якого місяця. Строки не обмежені. Нарахування субсидії здійснюється на 12 місяців з 1-го числа місяця, в якому буде подано заяву та декларацію.

У Дніпропетровській області за дорученням голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка ведеться активна роз’яснювальна робота щодо процесу заповнення цих документів. Деталі щодо оформлення житлової субсидії можна уточнити за номерами гарячої лінії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації: (056) 713-66-18, 713-63-09, 713-62-21.