18.06.2015

19 червня о 21:00 Міністерство закордонних справ України та Національний камерний ансамбль «Київські солісти» організовують концерт класичної музики під відкритим небом «Нічні серенади», присвячений українським в’язням, яких незаконно утримує Російська Федерація.

Прес-служба МЗС України оголошує акредитацію представників ЗМІ на висвітлення заходу за номерами телефонів: (044) 238-17-20 та (044) 239-15-76.

Завершення акредитації: 16 червня о 18:00.

Увага! З метою забезпечення належної кількості місць для відеокамер прохання до телеканалів повідомити про участь у заході до 18 год. 15 червня.

Місце проведення: Михайлівська площа, 1 (між фасадом та колонами будівлі МЗС України).

МЗС Open Air 19 червня. Присвята українським в'язням в Росії

Міністерство закордонних справ України та Національний камерний ансамбль «Київські солісти» організовують концерт класичної музики під відкритим небом «Нічні серенади». Концерт присвячений українським в’язням, яких незаконно утримує Російська Федерація. Ці люди заслуговують на підтримку українців та усього міжнародного співтовариства, заснованого на повазі до прав людини і верховенства права.

19 червня 2015 року відкритий простір перед МЗС України між фасадом та колонами будівлі, що має унікальні акустичні властивості, прийме масштабну мистецьку подію. Проект є черговим кроком у розвитку Міністерства не лише як політичного, а й мистецького простору.

Концерт розпочнеться о 21.00. Національний камерний ансамбль «Київські солісти» представить програму «Нічні серенади», що складається з творів присвячених коханню, з ліричних гімнів любові і ніжності.

Пролунає музика  Вольфанга Амадея Моцарта, Антоніна Дворжака, Едварда Гріга, Фелікса Мендельсона, Петра Чайковського, Едуарда Елгара, Фріца Крейслера, Іоганна Штрауса, Астора П’яцолли.

Серенади, які народились свого часу під теплим небом Італії та Іспанії, звучатимуть під нічним українським небом в історичному місці – на Михайлівській площі.

Організатори та партнери концерту щиро сподіваються, що наші співвітчизники якомога швидше повернуться додому до своїх близьких і коханих.