18.06.2015

16 червня Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак провів зустріч із Державним секретарем Міністерства оборони Королівства Норвегія Ойстейном Бьо.

«З огляду на ситуацію, що розвивається на Сході України, Норвегія засуджує дії Російської Федерації та підтримує запроваджені санкції», – зазначив у ході зустрічі Ойстейн Бьо.

Також він зазначив, що уряд Королівства Норвегія готовий усебічно підтримувати Україну у її прагненні до змін, зокрема, надати посильну допомогу в здійсненні реформ.

Під час зустрічі обговорювалися шляхи зниження ризиків корупції в оборонному відомстві.

«Боротьба з корупцією – один із пріоритетних напрямів роботи Міністерства оборони України. Ми чітко усвідомлюємо: якщо не вирішити проблему з корупцією сьогодні, то всі подальші реформи не матимуть очікуваного результату», – зазначив генерал-полковник Степан Полторак.

Міністр оборони України висловив вдячність Уряду Норвегії за підтримку та зазначив, що іноді політична підтримка дружньої країни діє сильніше, аніж зброя.

У ході візиту делегації Королівства Норвегія між оборонними відомствами двох держав було підписано протокол стосовно розробки та реалізації проекту щодо зниження ризиків корупції в системі управління персоналом.

«Ми високо цінуємо можливість співпраці з Королівством Норвегія та сподіваємося, що підписаний документ дасть можливість відкрити нові горизонти двостороннього співробітництва», – зазначив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед.