19.06.2015

Державні телерадіокомпанії висвітлюють пам'ятні дати та ювілеї видатних діячів України, перелік яких підготував та поширив серед ЗМІ Держкомтелерадіо на початку року. Зокрема, Тернопільська обласна державна телерадіокомпанія присвятила новий телепроект ювілеям відомих українських поетів. Список цей розпочав Василь Симоненко, якому цього року виповнилося б 80.

Автори проекту запропонували тернополянам продекламувати улюблені вірші поета, які досі залишаються актуальними, незважаючи на те, що від часу їх написання нас віддаляють десятки років.

Відзнятий матеріал ліг в основу циклу відеороликів, які транслюються в ефірі телеканалу «ТТБ» Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії.

Започаткований проект продовжать добірки відеокліпів з читанням творів цьогорічних ювілярів Майка Йогансена, Максима Рильського, Ліни Костенко та ін., а також віршів поета і політв’язня Василя Стуса, з дня смерті якого минає 35 років.

Повний перелік державних свят та днів загальнонаціонального значення, релігійних свят, пам'ятних дат та ювілеїв видатних діячів України у 2015 році, заходи з відзначення та проведення яких рекомендовано до висвітлення засобами масової інформації розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=117202&cat_id=114334