19.06.2015

Полтавська, Хмельницька та Харківська обласні державні телерадіокомпанії здійснили спільну акцію «Схід і Захід разом - разом переможемо!». Знімальні групи цих телекомпаній відправились до зони АТО, аби доправити волонтерську допомогу українським бійцям та відзняти репортажі про те, якими турботами живуть сьогодні прифронтові міста.

На зібрані колективами кошти, журналісти доставили на передову бійцям гуманітарну допомогу, а також привезли подарунки найменшим луганчанам, які позбавлені батьківського піклування.

Журналісти взяли інтерв’ю у голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, який повідомив, що бойовики продовжують порушувати перемир'я. Водночас, вважає Геннадій Москаль, Україна зможе повернути контроль над окупованою територією, як тільки звідти вийдуть регулярні російські війська.

Знімальні групи спілкувались з жителями Сєверодонецька, записали інтерв’ю з захисниками і мешканцями прифронтових міст. Також команда ОДТРК «Лтава» побувала в місті Щастя, яке розташоване на лінії вогню. Журналісти Полтавської та Харківської ОДТРК змогли поспілкуватися із представниками 92-ої бригади та з місцевими жителями. Журналісти побували і на Донеччині, зокрема, в місті Артемівськ, де зараз триває спорудження фортифікаційних споруд.