19.06.2015

«Позиція Міністерства інфраструктури, що підтримується Урядом, – максимальне сприяння пожвавленню авіації в Україні», - заявив Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський під час брифінгу 18 червня у МАП «Львів» ім. Данила Галицького з нагоди першого рейсу компанії Atlasjet Україна.

Захід став початком робочої поїздки Міністра по Львівській області, до якої пан Пивоварський прибув першим рейсом перевізника сполученням Київ-Львів.

Коментуючи старт польотів перевізника, Андрій Пивоварський зазначив: «Цей рейс – результат роботи команди спеціалістів, які багато працювали  над розв’язанням правової колізії та розблокуванням процесу призначення авіакомпаній на маршрути. Тепер діють нові прозорі норми і компаніям буде легше та зрозуміліше працювати. Ми максимально сприяємо авіаринку, розвитку авіакомпаній, та налаштовані на спрощення заходу на ринок нових гравців. Нові авіакомпанії підсилюють конкуренцію між гравцями, стимулюють їх активніше розвиватися, а отже пасажири можуть очікувати на кращий сервіс та нижчі ціни».