20.06.2015

На аукціоні, організованому за участю Головного управління Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру у Вінницькій області, була реалізована земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 10,8500 га на території Вінницької міської ради. Остаточна ціна продажу склала 12 мільйонів 135 тисяч 490 гривень.

Продані землі будуть використані для розвитку економічного потенціалу Вінниччини  і призначені для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

«Перевага аукціону в тому, що така форма сприяє прозорій конкуренції. Тут немає місця зловживанням, а бюджет отримує чималі грошові надходження», – прокоментував результати торгів в.о начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак.

Довідково

Земельні торги у формі аукціону проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».