22.06.2015

Землевпорядники Херсонської області планують виставити на земельних торгах права оренди на 17 земельних ділянок загальною площею 958,7 гектарів. Землі визначені, як інвестиційно-привабливі. Частина наділів буде надаватись в оренду в комплексі з водними об’єктами.

Кошти від продажу права оренди спрямують до місцевих бюджетів – залучений фінансовий ресурс буде використовуватись для вирішення соціально-економічних проблем громад регіону та реалізацію програм розвитку.

Частина земель – це ділянки у комплексі з водними об’єктами місцевого значення (ставки та озера) на територіях Генічеського, Горностаївського, Білозерського, Нововоронцовського, Чаплинського та Скадовського районів. Їх  планують надати в оренду для рибогосподарських потреб. Решта – землі, розташовані на морському узбережжі Голопристанського та Скадовського районів. Права оренди на них будуть видаватися для рекреаційних, спортивних і туристичних цілей або для будівництва та обслуговування санаторних закладів.

Наразі оголошено проведення конкурсу по відбору виконавця проведення земельних торгів. Останній термін подання  заявки – 9 липня 2015 року.

Органи Держгеокадастру та обласна влада висловлюють впевненість, що залучення приватних інвестицій сприятиме розвитку сфери відпочинку та туризму і позитивно вплине на покращення інфраструктури Херсонської області.