23.06.2015

Українські товаровиробники зацікавлені у розвитку сучасних механізмів аграрного експорту. Зокрема тих, що встановлюють прозорі ціни на внутрішньому ринку. Це – крок до захисту інтересів аграріїв у взаєминах із партнерами. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко до зустрічі з представниками біржі «EURONEXT».

«Враховуючи колосальний досвід «EURONEXT», ми зацікавлені у  підвищенні обізнаності українських виробників із цих питань. Ми готові до організації в Україні сучасної електронної біржової торгівлі. Прагнемо спільних проектів із розвитку біржової електронної торгівлі в Україні. Наша держава інтегрується до Європи не лише ментально, але через сучасні ринкові та економічні механізми. Прагнемо будувати бізнес за встановленими світовими правилами», - наголосив Міністр.

На його думку, активна товарна біржа зменшує транзакційні витрати, сприяє встановленню реальної ціни та управляє ризиками.

Euronext NV — європейська фондова біржа, що має філії у Бельгії, Франції, Нідерландах і Португалії та входить до рейтингу найбільших бірж планети.