23.06.2015

Протягом січня – травня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 12 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 56 управлінських рішень.

До суду пред’явлено 15 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 48 млн. грн. Крім того, перед органами прокуратури та іншими установами ініційовано пред’явлення ще 9 таких позовів.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 32 досудові розслідування і вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 43 заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Також за поданням інспекції одному з розпорядників бюджетних коштів за нецільове їх використання зменшено асигнувань на суму майже 900 тис. грн.

За порушення фінансової дисципліни 100 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 20 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 особу звільнено із займаної посади.