24.06.2015

Якщо депутати не внесуть зміни до прийнятого закону про субсидії (реєстр. №2676), Міністерство соціальної політики звертатиметься до Президента України з пропозицією накласти на нього вето. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

«Законопроект приймався без консультацій із фахівцями, без консультацій із Міністерством, незважаючи на думку експертів, і вийшло, що ніби депутати хотіли зробити благо, але ті формулювання, які є в законі, фактично припиняють нарахування субсидій пенсіонерам, інвалідам та членам їх родин», - сказав Павло Розенко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«У народних депутатів є шанс самим виправити цей законопроект. А якщо ні, то Міністерство соціальної політики буде просити Президента накласти на нього вето, адже цей закон суттєво обмежує права людей на отримання субсидій», - наголосив Павло Розенко.

Міністр соціальної політики також зауважив, що «на цей законопроект є висновок науково-експертного управління ВР України, яке навіть не рекомендувало його до прийняття у першому читанні».