24.06.2015

До фахівців землевпорядної служби Черкаської області надійшло 792 заяви учасників АТО на отримання земельних ділянок. За результатами розгляду військовослужбовцям надано 759  дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  на загальну площу 929,1 гектара. З них 455 земельних наділів площею 892,96 га для ведення особистого селянського господарства, 293 ділянки площею 35,08 га – для садівництва, 2 наділи площею 0,2 га – для індивідуального дачного будівництва, 9 ділянок площею 0,86 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

«Виділення земель військовим та їхнім родинам – це одне з першочергових завдань землевпорядників Черкащини. Кожен боєць-учасник АТО має закріплене законом право отримати земельний наділ у власність. Наша функція – максимально сприяти захисникам Батьківщини у цьому питанні», – зазначає в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Азер Мірзоєв.

На території Черкащини 159 родин учасників АТО вже отримали у власність земельні ділянки загальною площею 139,84 гектара. Землі використають для особистого селянського господарства та ведення садівництва.