24.06.2015

17-20 червня відбувся робочий візит представників Міністерства інформаційної політики України до штаб-квартири НАТО в рамках підготовки програми Партнерства у сфері стратегічних комунікацій Україна-НАТО .

На запрошення Відділу громадської дипломатії НАТО в складі делегації були представники РНБО, МОУ, ГШ, МЗС, Секретаріату КМ, СБУ, ДПСУ, регіональної та місцевої влади. Від МІП до складу делегації входили Міністр інформаційної політики України Юрій Стець та радник Міністра зі стратегічних комунікацій Аліна Фролова.

Програма Партнерства – це довгострокова ініціатива, спрямована на розвиток спроможності українських владних структур у галузі стратегічних комунікацій. Партнерство укладене між Радою національної безпеки і оборони України та Відділом громадської дипломатії НАТО. РНБО виступає основним координаційним органом в рамках партнерства, МІП у рамках визначених у Положенні про Міністерство інформаційної політики України завдань, братиме активну участь у практичній імплементації програми Партнерства.

У ході візиту представники МІП брали участь у практичних дискусіях з приводу напрацювання дорожньої карти з впровадження партнерства з представниками Відділу громадської дипломатії НАТО та інших підрозділів.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець мав зустріч з Едмундом Вайтсайдом, в.о. помічника Генерального секретаря з питань громадської дипломатії, під час якої вони обмінялися думками щодо формату співпраці, найбільш актуальних потреб України у галузі стратегічних комунікацій.

Найближчим часом очікується завершення формальних процедур та вироблення дорожньої карти партнерства, після чого буде повідомлено деталі участі Міністерства інформаційної політики та завдання, покладені на нього у рамках програми Партнерства у сфері стратегічних комунікацій Україна-НАТО .