24.06.2015

У другому півріччі 2015 року колегія Держкомтелерадіо зосередить свою увагу на питанні розбудови суспільного мовлення в Україні. На засіданні у вересні буде проаналізовано стан реорганізації Національної радіокомпанії України, Державної телерадіокомпанії «Культура», обласних і регіональних державних телерадіокомпаній, державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» шляхом їх приєднання до Національної телекомпанії України, а  в грудні колегія підсумує стан перетворення Національної телекомпанії України в публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Двічі ( у вересні та в грудні) розглядатиметься питання реалізації програми «Українська книга» на 2015 рік. Не залишиться поза увагою консультативно-дорадчого органу відомства питання фінансової дисципліни на підприємствах, в установах та організаціях сфери управління Держкомтелерадіо: у жовтні члени колегії проаналізують стан виконання фінансових планів госпрозрахунковими підприємствами у першому півріччі поточного року, а в грудні ознайомляться з результатами аудитів, проведених управлінням внутрішнього аудиту у 2015 році на цих підприємствах, установах та організаціях.

Також члени колегії планують заслухати та обговорити пропозиції Держкомтелерадіо щодо висунення творів на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2016 року, тематику наукових робіт у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності, фінансову підтримку розвитку наукової інфраструктури на 2016 рік. Крім того, у жовтні колегія розгляне стан інформаційного простору Кіровоградської області.