24.06.2015

ПАТ «Аграрний фонд» підтримує сільгоспвиробників та своєчасно виконує взяті зобов’язання. Про це заявив Голова правління фонду Андрій Радченко під час прес-конференції в ІА «Укрінформ».

Він повідомив, що на весні фонд законтрактував 180 тисяч тонн продовольчої пшениці, відповідно восени – 783 тисячі тонн зернових. Передоплата за весняними форвардними закупівлями склала 600 млн. грн. або 65% від прогнозованих цін. «У період коли банки згортають програми та кредитують під великі відсотки, для нас дуже важлива підтримка сільгоспвиробників. Ми виконуємо заплановану програму», – підкреслив Андрій Радченко.

Він додав, що протягом поточного року Аграрний фонд планує придбати до 25-30 тис. тонн гречки, додавши, що наразі закуплено 2,5 тис. тонн: «Виробники мають активніше брати участь в цій програмі», – сказав Голова правління ПАТ.

Нагадаємо, що за програмою весняних форвардних закупівель 2015 року ПАТ «Аграрний фонд» планує укласти контракти на придбання 190-200 тис. тонн зернових. Загалом, з урахуванням осіннього форварду 2015 року, ПАТ «Аграрний фонд» має намір закупити близько 1 млн. тонн зернових.