25.06.2015

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з відомим канадським меценатом Джеймсом Темертеєм і представниками Атлантичної Ради та громадської ініціативи «Українсько-єврейська зустріч».

Глава українського уряду високо оцінив видатні зусилля Дж.Темертея на підтримку громадянського суспільства в Україні, а також його вагомі дії на консолідацію міжнародного співтовариства задля захисту свободи і незалежності нашої держави.

Дж.Темертей та інші учасники розмови відзначили винятковість випробувань, які сьогодні стоять перед Україною, наголошуючи на підтримці курсу реформ, що здійснюються в нашій державі.

Особлива увага співрозмовників була зосереджена на питаннях збереження національної пам’яті і, зокрема, йшлося про національну й міжнародну підготовку до вшанування пам’яті трагедії Бабиного Яру у 2016 році. Окремо співрозмовники обговорили співпрацю у справі протидії російській пропаганді, яка є особливо небезпечною частиною агресії Кремля як проти України, так і всього вільного світу та цивілізованих відносин між державами.