25.06.2015

Сьогодні, 24 червня, розпочався візит Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака до Брюсселю для участі у засіданнях Комісії Україна – НАТО на рівні міністрів оборони.

У рамках першого дня міністерських заходів, що відбуваються в штаб-квартирі НАТО, Глава української делегації Степан Полторак провів двосторонню зустріч з Міністром оборони Австралії Кевіном Ендрюсом.

У ході зустрічі сторонами обговорені практичні питання подальшого співробітництва та розширення обсягів практичної допомоги, що надається австралійською стороною Україні в оборонній сфері.

Міністр оборони України наголосив на важливості поглиблення співробітництва двох країн в оборонній сфері, висловив вдячність за практичну допомогу, яку надала Австралія для забезпечення відстоювання українцями свого суверенітету та територіальної цілісності.

У свою чергу Міністр оборони Австралії Кевін Ендрюс висловив задоволення розвитком оборонного співробітництва між Австралією та Україною та запевнив у подальшій підтримці України в ході оборонних реформ та розвитку її Збройних Сил.

Потім генерал-полковник зустрівся з представниками ЗМІ. Зокрема під час спілкування з журналістами він повідомив, що завтра матиме зустріч з Генеральним секретарем НАТО Йєнсом Столтенбергом.

«Ціль нашого візиту до штаб-квартири НАТО - обговорення актуальних питань із двостороннього співробітництва та співробітництва в рамках Альянсу, спрямованого на підтримку України у зв’язку з безпрецедентною агресією Російської Федерації, - зазначив Міністр оборони України Степан Полторак. – Наше головне завдання – трансформація оборонної сфери у відповідності до сучасних стандартів НАТО, тож очікуємо, що союзники підтвердять свою подальшу підтримку України в реалізації цих масштабних реформ».