25.06.2015

Сьогодні виповнився рік з початку курсування двосистемних швидкісних електропоїздів «Тарпан» виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». За рік курсування ними здійснено 970 рейсів та перевезено 227 455 пасажирів. Станом на 23 червня 2015 року їх загальний пробіг склав понад 600 тис. км.

Наразі поїзди використовуються на маршрутах Дарниця, Київ – Одеса – Київ, Дарниця, Київ – Запоріжжя – Київ, Київ – Кривий Ріг – Київ, Дарниця, Київ – Львів – Київ, Дарниця. Квитки на них можна придбати в залізничних касах або он-лайн. Для комфорту пасажирів у поїзді передбачено буфет, систему клімат-контролю та інші зручності, над розширенням переліку яких ми продовжуємо роботу. Висловити свої побажання та зауваження, а також отримати корисну інформацію щодо курсування цих поїздів пасажири можуть отримати на сайті Української залізничної швидкісної компанії.

Довідково

Перший комерційний рейс двосистемний швидкісний електропоїзд ЕКр-1 «Тарпан» виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» здійснив 24 червня 2014 року в складі поїзда №743 за маршрутом Дарниця, Київ – Львів. Одночасно поїзд може перевозити 609 пасажирів: у першому класі – 128, у другому – 479, ще два місця передбачені для осіб з обмеженими фізичними можливостями.