25.06.2015

За сприяння Київської міської та районних у м. Києві державних адміністрацій із метою більш повного задоволення потреб споживачів столиці сільськогосподарською продукцією та продуктами її переробки, якісною плодоовочевою продукцією та іншими продуктами харчування вітчизняних виробників цими вихідними у столиці відбудуться традиційні ярмарки.

Так, 26 червня (п’ятниця) 2015 року ярмарки відбудуться у Шевченківському районі на вул. Бульварно-Кудрявській, 2-4, вул. Ризькій, 1, вул. Якіра, 16, вул. Вільгельма Піка, 16, розі вулиць О. Гончара, 65-А та Б. Хмельницького, 94, розі вулиць Щусєва і Тираспольської.

Окрім того, 27 червня (субота) 2015 року ярмарки відбудуться у:

• Голосіївському районі на вул. Паньківській, вул. Голосіївській, 4-10;

• Дарницькому районі на вул. Ревуцького;

• Деснянському районі на вул. Академіка Курчатова (у межах вул. Мілютенка та вул. Братиславської), вул. М. Цвєтаєвої (у межах вул. М. Закревського та просп. В. Маяковського);

• Святошинському районі на вул. Командарма Уборевича, 19-25;

• Солом’янському районі на просп. Космонавта Комарова, 28 (до вул. Чумака).

На ярмарках споживачам у широкому асортименті запропонують різноманітні продукти харчування: картопля, овочі, фрукти, м’ясо та м’ясні продукти, риба та рибопродукти, цукор, борошно-круп’яні вироби, олія, мед, консервовані продукти та інші продовольчі товари від безпосередніх товаровиробників, підприємств харчової та переробної промисловості з різних регіонів України за цінами на 10-15% нижчими від ринкових.

Нагадаємо, традиційні сільськогосподарські ярмарки деякий час не проводилися у столиці через спекотну погоду, яка скорочує термін зберігання харчових продуктів. Наразі погодні умови дозволяють відновити проведення ярмарків.