26.06.2015

Міністерство соціальної політики України та Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні активізують співпрацю із реалізації спільних проектів допомоги внутрішньо переміщеним особам. Про це під час зустрічі, присвяченій питанню переселенців, домовилися Міністр соціальної політики Павло Розенко та в. о. Керівника операції Представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні пан Жан-Ноель Віттервальд.

Павло Розенко висловив вдячність пану Віттервальду за ефективну реалізацію вже започаткованих проектів, які спрямовані на допомогу переселенцям, зокрема, щодо надання гуманітарної допомоги та відновлення соціальних послуг на територіях Донецької і Луганської областей.

У своїй подальшій співпраці сторони визначили такі основні пріоритети: надання житла та фінансової допомоги тимчасово переміщеним особам, інтеграція переміщених з окупованих територій людей у мирне життя, їх працевлаштування, гуманітарна допомога переселенцям та тим українцям, які залишилися на тимчасово окупованих територіях.