26.06.2015

Сьогодні, 25 червня, відбулася зустріч заступника Міністра оборони України – керівника апарату Петра Мехеда з представниками делегації Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі (Center for Integrity in the Defence Sector) Міністерства оборони Королівства Норвегія.

Під час заходу сторони обговорили реалізацію проекту щодо зниження ризиків корупції у системі управління персоналом та здійснення аналізу ситуації щодо управління персоналом в Міністерстві оборони України.

«Нещодавно, 16 червня цього року, між міністерствами оборони України та Королівства Норвегії було підписано Протокол про наміри стосовно розробки та реалізації Проекту щодо зниження ризиків корупції у системі управління персоналом», – повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед і додав, що відповідно до зазначеного Проекту, в 2015 році здійснюється перший етап його виконання – аналіз поточної ситуації, визначення проблем у системі управління персоналом.

Одним із важливих елементів виконання цього етапу є проведення бесід та опитувань з керівним складом Міністерства, а також державними службовцями Міністерства оборони України. З цією метою в Україну прибули експерти з Норвегії, а також залучено досвідчених експертів з української сторони.

У свою чергу Свейн Еріксен – керівник проекту, головний радник Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі та від імені усієї делегації запевнив, що докладе усіх зусиль, аби успішно реалізувати усі задуми, та готовий до подальшої плідної співпраці.

Натомість Петро Мехед зауважив, що виконання Проекту зі зниження корупції уже розпочалося. Раніше створена робоча група Міністерства оборони України, у відповідності до вимог Протоколу, буде переформатована в Проектну групу.

«Результатом плідної спільної співпраці Проектних груп з боку Королівства Норвегія та України повинна стати реалізація Проекту, який спрямований на поліпшення якості управління персоналом Міністерства оборони України», – підсумував заступник Міністра оборони України – керівник апарату.