26.06.2015

У Литві продовжується реабілітація поранених в зоні проведення антитерористичної операції українських військовослужбовців. Гостинні литовці окрім медичних процедур організували для наших хлопців цікаве дозвілля: бійці подорожують країною, відвідують музеї та виставки, знайомляться з колегами. Така насичена програма сприяє не лише фізичній, а й психологічній реабілітації поранених.

Зараз у литовському військовому реабілітаційному центрі «Друскінінкай» знаходяться троє українських бійців. Як розповів радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин, Литва продемонструвала особливий дружній характер стосунків між нашими країнами: «Ми відчуваємо не просто підтримку, а особисту співучасть у важкій ситуації».

«Так, литовський військовий Рамунас Серпатаускас настільки пройнявся долями українських захисників, що вирішив самостійно організувати для них розважальну програму. Хлопці отримали можливість подорожувати Литвою та знайомитися з військовими з країн НАТО. Наші бійці не очікували настільки теплого та душевного прийому та вдячні за таку увагу», – розповів Віталій Литвин.

Цього року Дніпропетровська область відправила на реабілітацію до Литви 20 поранених в зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовців. Загалом протягом року країна готова прийняти близько 50 військових.