26.06.2015

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко підписав наказ про затвердження складу робочої групи з підготовки та забезпечення участі України у 67 Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку, який відбудеться у Німеччині 14-18 жовтня 2015 року.

До групи увійшли президент громадської організації «Форум видавців» Олександра Коваль, куратор міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» Ольга Жук, президент Групи компаній «Фактор» Сергій Політучій, генеральний директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін та інші. Очолює її начальник управління видавничої справи і преси Держкомтелерадіо Олексій Кононенко.

Відповідно до наказу робоча група має організувати представлення України на 67 Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку єдиним Національним стендом.

Нагадаємо, що рішення про участь українських видавців у 67 Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку ухвалила Міжвідомча комісія з питань розвитку вітчизняного книговидання і книгорозповсюдження на своєму засіданні 26.03.2015р. З повним текстом наказу можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=121499&cat_id=94566.