27.06.2015

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Протягом доби незаконні збройні формування продовжували порушувати режим припинення вогню.

Російські найманці 4 рази відкривали вогонь по блокпосту «Мар'їнка», на якому спільно несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Терористи вели вогонь зі стрілецької зброї та мінометів. Українські військові відкрили вогонь у відповідь за змусили нападників відступити.

Ще 2 рази бандити обстрілювали блокпост «Березове». Вони використовували стрілецьку зброю, гранатомети та міномети. У результаті розриву міни один прикордонник зазнав проникаюче осколкове поранення. Вертольотом ЗСУ військовослужбовця доставили до шпиталю ЗСУ в Дніпропетровську.

У межах Донецької та Луганської областей зафіксовано політ 7 безпілотних літальних апаратів. Бандити активно використовують їх для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу було затримано 2 транспортні засоби. Автомобілі перевозили медичні препарати вартістю понад 200 тисяч гривень та 1 тонну лому кольорових металів. Належних документів на вантажі не було, крім того, автівки намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі їх передали представникам МВС та ДФС для прийняття правового рішення.