27.06.2015

26 червня в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулася зустріч Першого заступника Голови Держприкордонслужби генерал-лейтенанта Василя Серватюка та Голови Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Манфреда Профазі. У ході зустрічі обговорювалися питання поточного стану співпраці та були окреслені подальші перспективи співробітництва.

Особливу увагу Василь Серватюк та Манфред Профазі акцентували на реалізації спільних проектів міжнародної технічної допомоги. Зокрема вони зупинилися на заходах щодо зміцнення системи управління персоналом, впровадження системи електронного документообігу в Держприкордонслужбі, розвитку мобільних підрозділів та центрів управління службою, боротьби з корупцією та технічної підтримки нових прикордонних підрозділів.

По завершенню зустрічі був підписаний План основних заходів співробітництва між Державною прикордонною службою України та Міжнародною організацією з міграції на 2015 – 2016 роки. Серед основних пунктів даного плану зазначені заходи з впровадження антикорупційних стандартів у системах управління персоналом та професійної підготовки, зміцнення потенціалу Центрів управління службою та прикордонної безпеки в південному і південно-східному регіонах, інституалізація електронного документообігу тощо.

Василь Серватюк зазначив, що співпраця дуже важлива для прикордонного відомства та подякував за активну роботу команді  Представництва МОМ в Україні, очолюваної Манфредом Профазі.