27.06.2015

Прийнято рішення скасувати третину адміністративних послуг в рибній галузі. Про це повідомив Голова Держрибагенства України Ярема Ковалів.

Відповідне рішення прийнято на виконання доручення Міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка щодо дерегуляції у галузі.

За словами Яреми Коваліва, було проаналізовано список адміністративних послуг у рибному господарстві. «Виявилось, що деякі з них не мають жодного сенсу. Це – джерело корупції та тіньових схем. Залишимо насамперед послуги, передбачені міжнародними зобов’язаннями України, або європейськими стандартами», - наголосив Ярема Ковалів.

Він наголосив, що Держрибагентство підготувало і направило до Мінагрополітики низку нормативних документів для скасування адміністративних послуг.

За його словами, наразі відбувається процес гармонізації національного законодавства у рибній галузі з європейським. «Ми ліквідуємо корупційні схеми, відкриваємо шлях інвестиціям у галузь, стимулюємо малий та середній бізнес», - наголосив Голова Держрибагентства.

Для прикладу він назвав скасування присвоєння номерів суб’єктів, які здійснюють консервне та пресервне виробництво, погодження на дослідний вилов біоресурсів, режимів рибогосподарської експлуатації водних об’єктів.