27.06.2015

Працівники Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області визначили 12 земельних ділянок на території Скадовського та Голопристанського районів, які можуть бути виставлені на земельні торги. Залучення інвестицій відбувається в рамках реалізації Концепції розвитку Азово-Чорноморського узбережжя Херсонської області.

«Ділянки розташовані поруч з водними об’єктами, можуть використовуватись для  рекреаційних та оздоровчих цілей. Ми сподіваємося, що зможемо знайти ефективних інвесторів для цих земель. Кошти від продажу ділянок будуть спрямовані на розвиток інфраструктури регіону», - зазначив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

Земельний аукціон пройде 2 жовтня. Організатори проведення торгів – обласна державна адміністрація (виставлять на продаж 9 ділянок) та Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області (3 ділянки). До кінця липня Конкурсна комісія проведе відбір виконавця земельних торгів та робіт із землеустрою та оцінки земель.