28.06.2015

24-25 червня 2015 року в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця відбулися святкові заходи з нагоди випуску лікарів і провізорів.

44 випускники університету 2015 року отримали дипломи з відзнакою. Понад 500 випускників, які навчалися за державним замовленням, а це більше половини, одержали направлення на працевлаштування в первинну ланку охорони здоров’я, в тому числі у сільську місцевість.

Привітати майбутніх медиків завітали представники міністерств та відомств, народні депутати, представники КГГА. На святі також були присутні посли іноземних держав, громадські діячі, проректори, декани факультетів та викладачі університету.

У своїй вітальній промові Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко зазначила, що розраховує на завзяття та професіоналізм молодої генерації лікарів та провізорів у впровадженні реформи охорони здоров’я.

Олександра Павленко наголосила на можливостях та перевагах, які отримають медичні працівники від реформи: «Висококваліфікований та затребуваний медичний працівник зможе укладати трудові контракти з кількома лікарнями, за погодженням з адміністрацією закладу охорони здоров’я, самостійно планувати свій робочий графік, офіційно працювати у кількох місцях одночасно, отримувати офіційну заробітну платню без верхньої межі в залежності від кількості наданих послуг».