01.07.2015

30 червня на базі 25 Державної пожежно-рятувальної частини у режимі прямої трансляції відбулося розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо закупівлі 42 автомобілів спеціального призначення за процедурою закупівлі «відкриті торги». До участі у тендері зареєструвалося 7 учасників, які представили на розгляд тендерної комісії зразки своєї продукції. Впродовж 20 днів комісія детально вивчатиме пропозиції виробників і після цього результати тендеру будуть оприлюднені на офіційному веб-порталі ДСНС України.

«Ми проводимо тендер відповідно до європейських стандартів: відкрито, чесно, прозоро. Крім того, для оцінки конкурсних пропозицій були створені дві робочі групи, які вивчатимуть кваліфікаційну та технічну частини заявленої техніки. Зокрема, до групи, яка буде вивчати технічну частину залучені рядові пожежні, які в подальшому працюватимуть на цій техніці. Оскільки саме вони знають, що потрібно Службі і зможуть дати професійну оцінку представленим зразкам»,- сказав Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

Голова Служби зазначив, що техніка, яка буде придбана під час цього тендеру, в першу, чергу, буде направлена саме в Донецьку та Луганську області. Оскільки значна частина пожежної техніки у цих регіонах була знищена бойовиками. Інша частина техніки буде розподілена між іншими регіонами по мірі необхідності.

Довідково

На тендері представлено 2 лоти: лот 1 - пожежно-рятувальні автомобілі середнього класу для пожежогасіння і проведення рятувальних робіт – 25 од.; лот 2 - пожежно-рятувальні автомобілі важкого класу для пожежогасіння і проведення рятувальних  робіт – 17 од.

Кошти на закупівлю пожежної техніки були виділені з державного бюджету. Сума бюджетного призначення - 200 млн. грн.