01.07.2015

Ухвалення нового Трудового кодексу - одна з ключових реформ, яку поставив перед собою Уряд, що зафіксовано в Коаліційній угоді. Про це в інтерв’ю «РБК Україна» сказав Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«Ми просили Верховну Раду не затягувати з розглядом цього питання. Безумовно, до проекту Трудового кодексу є дуже багато питань і пропозицій. Він розроблявся не один рік, за допомогою експертів Міжнародної організації праці. Свого часу проект отримав досить високу оцінку міжнародного співтовариства. Цей законопроект вже досить щільно опрацьований і, безумовно, хотілося б, щоб Верховна Рада дала старт цій реформі», - сказав він.

«Міністерство соціальної політики, зі свого боку, буде підключатися до процесу доопрацювання даного законопроекту. До другого читання ми готові всі спірні питання вичистити і продискутувати з народними депутатами», - зауважив Павло Розенко.

«Ми б дуже хотіли, щоб проект Трудового кодексу був прийнятий у цілому до кінця 2015 року. Адже, крім прийняття проекту кодексу, нам доведеться ще прийняти цілий ряд нормативних документів, які будуть розвивати цей документ. Тому прийняття Трудового кодексу є одним із основних пріоритетів моєї команди і команди Міністерства в цілому», - підсумував Міністр.