02.07.2015

У липні на Волині заплановано провести 15 земельних аукціонів з продажу у власність земельних ділянок та прав оренди на землі різного призначення в населених пунктах та за їх межами.

Протягом місяця до продажу буде запропоновано права оренди на 38 земельних ділянок сільськогосподарського призначення, загальна площа яких становить понад 890 гектарів. Наділи знаходяться у Ковельському, Горохівському, Локачинському, Іваничіському, Маневицькому, Любомльському, Шацькому, Рожищенському, Старовижівському та Любешівському районах. Стартова загальна сума річної оренди  -   689,8 тис. гривень.

Декілька ділянок на аукціони виставлені для продажу у власність. Зокрема такі наділи пропонуються у м. Нововолинську та Шацькому районі. Їх стартова ціна загалом становить понад 250 тис. гривень.

«Якщо всі аукціони відбудуться успішно, то бюджети потенційно можуть отримати до мільйона гривень. Ми сподіваємося на активні торги та зростання вартості ділянок і річної орендної плати за користування ними», - підкреслює в.о начальника головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.