02.07.2015

В області активно впроваджуються новітні технології нагляду за лісовими насадженнями - діє 16 телесистем спостереження (ТСС), які дають змогу своєчасно виявляти лісові пожежі та оперативно їх знешкоджувати. Чотири з них встановлені цьогоріч у Кролевецькому, Тростянецькому, Охтирському та Шосткинському лісгоспах.

Лісопожежні станції функціонують у кожному з 12 лісгоспів області. У їх розпорядженні знаходиться 16 пожежних та 56 патрульних автомобілів. На цілодобовому чергуванні знаходиться 63 одиниці пожежно-рятувальної техніки ДСНС України в Сумській області та 210 чоловік особового складу.

Цьогоріч на Сумщині відновлено 5417 кілометрів мінералізованих смуг та створено 1362 кілометри нових. «Рейдові бригади лісової охорони, до складу яких входять правоохоронці, працівники ДСНС здійснюють регулярний огляд території, проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки», – наголосив начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства В.Чигринець.

Протипожежні заходи дали свої результати. У порівнянні з минулим роком кількість займань скоротилася. З початку року у лісових насадженнях, які підконтрольні Сумському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, зафіксовано 55 випадків лісових пожеж. Всі вони вчасно виявлені та локалізовані