02.07.2015

Укрзалізниця підготувала зерновози та вантажні станції до перевезень зерна нового врожаю. Наразі залізниці готові перевозити щомісяця не менше 3 млн. тонн зерна та зернових. А за 5 місяців 2015 року вже навантажено 166 тис. вагонів-зерновозів, у яких перевезено 10,7 млн. тонн зернових вантажів. Причому нині зернових навантажується на 14,6% більше, ніж за відповідний період минулого року.

У 2015 році залізничники заздалегідь готувалися до перевезення зернових. Зокрема, збільшили робочий парк вагонів-зерновозів, скоротили обіг порожніх і навантажених вагонів, збільшили обсяги перевезення зерна прямими маршрутами. У планах – обсяги перевезень зернових з прямим перевантаженням на судна довести до 46%.

Наявного парку зерновозів Укрзалізниці цілком достатньо для забезпечення всіх потреб з перевезень зернових. Єдиною проблемою, що створює дефіцит рухомого складу, є відсутність плану навантаження від зернотрейдерів. Так, із року в рік повторюються складнощі з плануванням експорту: практично немає заявок на початок місяця та надмірна їх кількість у другій половині, крім того, спостерігається неритмічність навантаження у вихідні та святкові дні.

Застаріле технічне оснащення елеваторів також знижує ефективність використання рухомого складу. На деяких елеваторах зерно вантажиться з автотранспорту, а через погодні умови та незадовільний стан доріг виникають затримки.

Нагадаємо, що Укрзалізниця є власником і оператором найбільшого в Україні парку зерновозів, який складає 11,7 тис. вагонів. Приватним українським компаніям належить ще 1,9 тис. зерновозів. Цього достатньо, щоб перевозити щорічно близько 40 млн. тонн зерна та зернових вантажів.