02.07.2015

У Львівській області воїни АТО продовжують отримувати землею. Землевпорядна служба регіону видала накази про затвердження проектів землеустрою для 1 066 учасників АТО. Для ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва виділять землі державної власності загальною площею 122,3 гектари.

У свою чергу органи місцевого самоврядування Львівщини передали військовим у власність 108 земельних ділянок для будівництва житлових та господарських будівель загальною площею 15,5 гектарів.

«Землевпорядна служба Львівщини продовжує виділяти земельні ділянки захисникам України. Наші працівники індивідуально працюють з кожним учасником АТО, який виявив бажання отримати ділянку. При виготовленні технічної документації всіляко допомагають державні підприємства сфери управління Держгеокадастру», - зазначає Степан Ярмус, в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Загалом з червня 2014 року, коли була започаткована ініціатива з виділення землі учасникам АТО, працівники землевпорядної служби Львівщини видали 2 312 наказів про надання воїнам дозволу на розроблення проектів землеустрою на землі загальною площею 414,6 гектара. Органи місцевого самоврядування прийняли 775 таких рішень.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.