03.07.2015

2 липня Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак вручив державні нагороди військовим медикам.

Так, Указом Президента України почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно начальнику клініки Військово-медичного клінічного центру Південного регіону полковнику медичної служби Петру Аврамову, начальнику 10 військового госпіталю Міністерства оборони України полковнику медичної служби Олександру Завродському, начальнику медичного пункту Центрального спортивного клубу  Збройних Сил України Степану Желябову. Звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України» удостоєно начальника відділу Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України Володимира Рудя.

Під час урочистого вручення нагород Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак подякував військовим лікарям за самовіддану працю та зазначив, що від початку проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, як на передовій, так і у військових шпиталях в тилу, медичні працівники Збройних Сил України мужньо та професійно виконують свої обов’язки.

«Щодня на ваших плечах – величезна відповідальність, адже від ваших рішень та професійних дій залежать людські життя. Ви бережете життя і здоров’я наших захисників, за що я вам безмежно вдячний», - зазначив Міністр оборони.