03.07.2015

Учасники антитерористичної операції з Волині та члени їх родин отримали у власність 906 земельних ділянок. Загальна площа виділених наділів складає 535 гектарів.

З них для індивідуального житлового будівництва – 378 наділів (53,7 га), для садівництва – 220 (17,5 га) та для ведення особистого селянського господарства – 308 (463 га).

«Наразі від військовослужбовців надійшло 4 545 заяв на отримання земельних ділянок. З них по половині уже прийняті позитивні рішення. Землевпорядники надали 2 260 дозволів на розроблення проектів землеустрою на загальну площу майже одна тисяча гектарів», - повідомив керівник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.